DAMIAN Domki nad jeziorem TANIO

Skulska Wieś 40 domek letniskowy

Więcej informacji o nas ...

Ceny / Wyżywienie :

Oferujemy Państwu dwa domki letniskowe 4-osobowe w cenie 120zł za dobę. Istnieje możliwość dołączenia piątej osoby w jednym domku za dodatkową opłatą, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny. W cenie domku jest parking, nie pobieramy opłat za pobyt psa.
Ceny od : 30 zł do : 120 zł
Ilość miejsc : 8
Śniadanie :
Obiad :
Obiadokolacja :

Miejsca / Dostęp :

dostępne od : całoroczny do : całoroczny
ilość miejsc : 8
ilość pokoi: 0
ilość łazienek: 0

Dodatkowo:

Na terenie domków jest do dyspozycji ZA DARMO parking. Domki są ogrodzone, jeden z nich posiada werandę, idealne miejsce na poranną kawę lub śniadanie. Akceptujemy zwierzęta, za pobyt Twojego pupila nie pobieramy dodatkowej opłaty. Jezioro obfituje w kilkanaście gatunków ryb i tym samym jest rajem dla wędkarzy, których gorąco zapraszamy. Pomocą i radą służy gospodarz z 40-letnim stażem wędkarskim.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW WIEJSKIEJ CISZY, JEZIORA ORAZ WĘDKARZY.

Zapytaj o terminy :

Oferty noclegu z całej Polski. Prosty interfejs dodawania darmowych ogłoszeń. Wplener.pl to miejsce gdzie bezpłatnie zamieścić ogłoszenie turystyczne. Nowoczesny wygląd przyciąga klientów. Zapraszamy do dodawania ofert - bazpłatnie. Logowanie i rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Dodaj ogłoszenie już dziś i zdobądź nowych klientów z Polski i nietylko