Neo Szavel Travel

PANTELEIMONAS - Grecja ośrodek wypoczynkowy

Więcej informacji o nas ...

Ceny / Wyżywienie :

Obecnie mamy super ofertę LAST MINUTE w której za 10 dniowy pobyt w naszym ośrodku SYMPOSIO http://www.szaveltravel.com/apartamenty-symposio.html w terminie 26.06-06.07 zapłacą Państwo od 1199 do 1399 zł/os. W cenie: transport autokarowy, 10 noclegów, wyżywienie (10 śniadań, 10 obiadokolacji, suchy prowiant na drogę), ubezpieczenie NNW + KL, opiekę polskojęzycznego rezydenta.
Ceny od : 1199 zł do : 1549 zł
Ilość miejsc : 156
Śniadanie :
Obiad :
Obiadokolacja :

Miejsca / Dostęp :

dostępne od : maj do : październik
ilość miejsc : 156
ilość pokoi: 0
ilość łazienek: 48

Dodatkowo:

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi terminami naszych turnusów, jak również galerią naszych apartamentowców oraz dodatkowymi atrakcjami jakie przygotowaliśmy dla Państwa. http://www.szaveltravel.com/oferta.html Organizujemy wycieczki fakultatywne: Olimp, Ateny, Meteory, Saloniki, Delfy, Riwiera. Organizujemy rejsy na wyspy: Skiathos, Skopelos Zapraszamy Państwa na Wieczór Grecki wypełniony greckimi specjałami, winem i tańcem.

Zapytaj o terminy :

wirtualne biuro olsztyn
wirtualne biuro olsztyn

Oferty noclegu z całej Polski. Prosty interfejs dodawania darmowych ogłoszeń. Wplener.pl to miejsce gdzie bezpłatnie zamieścić ogłoszenie turystyczne. Nowoczesny wygląd przyciąga klientów. Zapraszamy do dodawania ofert - bazpłatnie. Logowanie i rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Dodaj ogłoszenie już dziś i zdobądź nowych klientów z Polski i nietylko wirtualna skrzynak pocztowa