Pod Żurawiem

Biały Bór pensjonat

Galeria

Więcej informacji o nas ...

Ceny / Wyżywienie :

w zależności od ilości gości ceny do negocjacji.
Ceny od : 40 zł do : 60 zł
Ilość miejsc : 16
Śniadanie : Zapraszamy do pobliskich restauracji na pyszne śniadania i obiady.
Obiad :
Obiadokolacja :

Miejsca / Dostęp :

dostępne od : czerwiec do :
ilość miejsc : 16
ilość pokoi: 0
ilość łazienek: 4

Dodatkowo:

-akceptacja zwierząt, - wynajęcie całego domu na wypoczynek w grupie znajomych wynajem na imprezy okolicznościowe. Dodatkowe atrakcje nad jeziorem wypożyczalnia sprzętu wodnego kajaki, rowery wodne. Biały Bór to miejsce, które słynie z czystego i świeżego powietrza. Jezior pełne ryb dają wiele przyjemności wędkarzom.

Zapytaj o terminy :

wirtualne biuro olsztyn

Poszukujesz miejsca do rejestracji działalności gospodarczej? Oferujemy pełen pakiet usług dla firm w tym adres dla prowadzenia firmy. Wirtualne Biuro Gdańsk . Posiadamy oddziały wirtualnego biura w całej Polsce. Sprawdź naszą ofertę!

Wirtualne Biuro Gdańsk

Oferty noclegu z całej Polski. Prosty interfejs dodawania darmowych ogłoszeń. Wplener.pl to miejsce gdzie bezpłatnie zamieścić ogłoszenie turystyczne. Nowoczesny wygląd przyciąga klientów. Zapraszamy do dodawania ofert - bazpłatnie. Logowanie i rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Dodaj ogłoszenie już dziś i zdobądź nowych klientów z Polski i nietylko. Kompleksowe usługi związane z prowadzeniem wirtualnego biura w olsztynie. Wirtualne biura w Polsce wirtualne biuro olsztyn wirtualne biuro w polsce wirtualne biura wirtualne biura