Domek nad Marychą, Zelwa, Suwalszczyzna

Zelwa domek letniskowy

Więcej informacji o nas ...

Ceny / Wyżywienie :

350 zł za dobę W okresie lipiec, sierpień - wynajem na min 4 doby.
Ceny od : 350 zł do : 350 zł
Ilość miejsc : 8
Śniadanie :
Obiad :
Obiadokolacja :

Miejsca / Dostęp :

dostępne od : całoroczny do : całoroczny
ilość miejsc : 8
ilość pokoi: 0
ilość łazienek: 1

Dodatkowo:

Możliwość zorganizowania spływu kajakowego rzeką Marychą wijącą się przez rezerwat przyrody Kukle wśród przepięknych lasów wzdłuż granicy polsko-litewskiej. W odległości 3 km znajduje się ogólnie dostępna plaża nad jeziorem Zelwa, z piaszczystym i łagodnym zejściem do wody oraz pomostem, usytuowana w lesie. Wszystkie zwierzęta są mile widziane.

Zapytaj o terminy :

wirtualne biuro olsztyn

Poszukujesz miejsca do rejestracji działalności gospodarczej? Oferujemy pełen pakiet usług dla firm w tym adres dla prowadzenia firmy. Wirtualne Biuro Gdańsk . Posiadamy oddziały wirtualnego biura w całej Polsce. Sprawdź naszą ofertę!

Wirtualne Biuro Gdańsk

Oferty noclegu z całej Polski. Prosty interfejs dodawania darmowych ogłoszeń. Wplener.pl to miejsce gdzie bezpłatnie zamieścić ogłoszenie turystyczne. Nowoczesny wygląd przyciąga klientów. Zapraszamy do dodawania ofert - bazpłatnie. Logowanie i rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Dodaj ogłoszenie już dziś i zdobądź nowych klientów z Polski i nietylko. Kompleksowe usługi związane z prowadzeniem wirtualnego biura w olsztynie. Wirtualne biura w Polsce wirtualne biuro olsztyn wirtualne biuro w polsce wirtualne biura wirtualne biura