Ośrodek Wypoczynkowy Eden

Rajskie 26 ośrodek wypoczynkowy

Więcej informacji o nas ...

Ceny / Wyżywienie :

Domek 6 osobowy + (2 osoby) (2 pokoje 3-osobowe, 2 łazienki, z wanną i z kabiną natryskową, salon z aneksem kuchennym i rozkładanym narożnikiem). 350,00 zł-420,00 zł Domek 8 osobowy + (4 osoby) z kominkiem (2 pokoje 4-osobowe, 2 łazienki, z wanną i z kabiną natryskową, oddzielna kuchnia, salon z dwiema kanapami). 400,00 zł-480,00 zł Domek 12 osobowy (6 sypialni 2-osobowych, 4 łazienki, wspólna kuchnia, salon). 690,00 zł- 840,00 zł UWAGA! Ceny nie zawierają opłat klimatycznych ustalanych przez Gminę Solina. http://edziennik.rzeszow.uw.gov.pl/WDU_R/2015/4141/akt.pdf Przy zakwaterowaniu większym niż ilość miejsc noclegowych w domku, za każdą dodatkową osobę należy wnieść opłatę w kwocie 40.00 zł. W okresie sylwestrowym minimalny okres zakwaterowania wynosi 3 doby. Doba ośrodkowa zaczyna się o 14.00 a kończy o 10:00 dnia następnego. POZOSTAŁE INFORMACJE Opłata za psa lub kota wynosi 15 zł/doba REZERWACJE, ZALICZKI, ZWROTY Rezerwacji noclegów można dokonywać pod numerem telefonu 699 671 000. Rezerwacja domku zostaje potwierdzona po wpłaceniu zaliczki w postaci zapłaty za pierwszą dobę pobytu. Rezerwacja pokoju zostaje potwierdzona po wpłaceniu zaliczki w postaci zapłaty za pierwszą dobę pobytu. W miesiącach lipiec i sierpień rezerwacje na pobyt krótszy niż 7 dni przyjmowane będą dopiero na 7 dni przed planowanym pobytem. W przypadku rezygnacji zgłoszonej na 1 miesiąc przed pobytem zaliczka zostanie zwrócona w całości. W przypadku rezygnacji zgłoszonej na mniej niż 1 miesiąc przed planowanym pobytem zaliczka nie zostanie zwrócona. W przypadku skrócenia pobytu zaliczka za niewykorzystane dni nie podlega zwrotowi.
Ceny od : 60 zł do : 70 zł
Ilość miejsc : 72
Śniadanie : 25
Obiad :
Obiadokolacja :

Miejsca / Dostęp :

dostępne od : całoroczny do : całoroczny
ilość miejsc : 72
ilość pokoi: 0
ilość łazienek: 18

Dodatkowo:

Wiata grilowa Przestronny i zadaszony grill to znakomite miejsce na organizację imprez plenerowych. Grill jest oświetlony, z nagłośnieniem i TV, można wyświetlać filmy, oglądać mecze czy koncerty. Grillowanie w ośrodku Eden to uczta dla podniebienia, ciała i ducha. Basen Po dniu pełnym długich wędrówek bieszczadzkimi szlakami można wypocząć i zrelaksować się w basenach należących do ośrodka Eden. Wypożyczalnia rowerów i quadów Ośrodek oferuje turystom skorzystanie z wypożyczalni rowerów i quadów, aby mogli przemierzać specjalnie dla nich wytyczone szlaki i cieszyć się pięknem natury. Off-road Organizatorzy atrakcji zapraszają na Off-road przeprawowy - zapierającą dech w piersiach wyprawę samochodami terenowymi przez bieszczadzkie bezdroża w miejsca, których nie można zobaczyć z okien autokaru. Zajazdy linowe Zjazd linowy to wspaniała forma zabawy i rekreacji. Sprzęt został zaprojektowany i stworzony w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść całą trasę ciesząc się niezwykłą przygodą, doznając niezapomnianych wrażeń. Spływ Doliną sanu Niesamowite krajobrazy widziane z kajaka lub pontonu i dreszczyk emocji przy kołyszącym nurcie rzeki pozwolą zapomnieć o całym świecie, który pozostał na brzegu. Podróż stuletnią kolejką wąskotorową Z okien wagoników kolejki wąskotorowej rozciągają się malownicze widoki, a raz po raz oczom podróżnych ukazują się zabytkowe, drewniane cerkwie wkomponowane w górski krajobraz. Plac zabaw Jest to miejsce bezpieczne dla maluchów, gdzie będą mogły spożytkować nadmiar energii i zdobywać kolejne sprawności.

Zapytaj o terminy :

wirtualne biuro olsztyn

Poszukujesz miejsca do rejestracji działalności gospodarczej? Oferujemy pełen pakiet usług dla firm w tym adres dla prowadzenia firmy. Wirtualne Biuro Gdańsk . Posiadamy oddziały wirtualnego biura w całej Polsce. Sprawdź naszą ofertę!

Wirtualne Biuro Gdańsk

Oferty noclegu z całej Polski. Prosty interfejs dodawania darmowych ogłoszeń. Wplener.pl to miejsce gdzie bezpłatnie zamieścić ogłoszenie turystyczne. Nowoczesny wygląd przyciąga klientów. Zapraszamy do dodawania ofert - bazpłatnie. Logowanie i rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Dodaj ogłoszenie już dziś i zdobądź nowych klientów z Polski i nietylko. Kompleksowe usługi związane z prowadzeniem wirtualnego biura w olsztynie. Wirtualne biura w Polsce wirtualne biuro olsztyn wirtualne biuro w polsce wirtualne biura wirtualne biura