„Zielony Zakątek” Irena Pawłuszewicz

Królowy Most domek letniskowy

Więcej informacji o nas ...

Ceny / Wyżywienie :

Cena za wynajęcie całej nieruchomości kształtuje się w przedziale 200 – 300 zł/dobę. Jest ona uzależniona od pory roku, liczby gości oraz czasu pobytu. Dom nie jest wynajmowany w okresie zimowym. Dom należy wynająć na minimum 2 dni. Istnieje możliwość wynajmu długoterminowego.
Ceny od : 50 zł do : 80 zł
Ilość miejsc : 9
Śniadanie :
Obiad :
Obiadokolacja :

Miejsca / Dostęp :

dostępne od : kwiecień do : październik
ilość miejsc : 9
ilość pokoi: 0
ilość łazienek: 1

Zapytaj o terminy :

wirtualne biuro olsztyn

Poszukujesz miejsca do rejestracji działalności gospodarczej? Oferujemy pełen pakiet usług dla firm w tym adres dla prowadzenia firmy. Wirtualne Biuro Gdańsk . Posiadamy oddziały wirtualnego biura w całej Polsce. Sprawdź naszą ofertę!

Wirtualne Biuro Gdańsk

Oferty noclegu z całej Polski. Prosty interfejs dodawania darmowych ogłoszeń. Wplener.pl to miejsce gdzie bezpłatnie zamieścić ogłoszenie turystyczne. Nowoczesny wygląd przyciąga klientów. Zapraszamy do dodawania ofert - bazpłatnie. Logowanie i rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Dodaj ogłoszenie już dziś i zdobądź nowych klientów z Polski i nietylko. Kompleksowe usługi związane z prowadzeniem wirtualnego biura w olsztynie. Wirtualne biura w Polsce wirtualne biuro olsztyn wirtualne biuro w polsce wirtualne biura wirtualne biura